Bazos.pl - Ogłoszenia
... ogłoszenia dla każdego
Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Pozostałe >

Gliwicki - Gierałtowice


Lista ogłoszeń
Wyświetlono 1-20 ogłoszeń z 73
Cena
Lokalizacja
Wyświetlono
Lampa wisząca

Lampa wisząca

- [6.6. 2026]
Witam mam do sprzedania lampę wiszącą.


150 zł
Piekary Śląskie
41-948
32 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Obraz olejny M,Kruk

Obraz olejny M,Kruk

- [5.6. 2026]
obraz olejny 70x50 malowany na płótnie wraz z podpisem autorki Pani Małgorzaty Magdaleny Kruk wraz z certyfikatem autentyczności z 2014 roku


690 zł
Bytom
41-923
25 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Popielniczka kryształowa o średnicy 13 cm.

Popielniczka kryształowa o średnicy 13 cm.

- [3.6. 2026]
Sprzedam popielniczkę kryształową o średnicy 13 cm.jak pokazuje zdjęcie ze zdobionym szlifem w szkle.Może służyć na stół do użytku,jako dekoracja na meble.Stan bardzo dobry bez uszkodzeń.Wogóle nie była używana.Możliwa wysyłka.Polecam.


20 zł
Siemianowice Śląskie
41-106
29 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Patera z przegrodami

Patera z przegrodami

- [3.6. 2026]
Sprzedam paterę z przegrodami jak na zdjęciu,szkło przezroczyste z ozdobnym wzorem.Może służyć na stół do użytku,jako dekoracja na meble.Stan bardzo dobry bez uszkodzeń.Wogóle nie była używana.Możliwa wysyłka.Polecam.


15 zł
Siemianowice Śląskie
41-106
21 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Mała salaterka łódka

Mała salaterka łódka

- [3.6. 2026]
Sprzedam małą salaterkę łódkę jak pokazuje zdjęcie z ozdobnym wzorem w szkle.Może służyć na stół do użytku,jako dekoracja na meble.Stan bardzo dobry bez uszkodzeń.Wogóle nie była używana.Możliwa wysyłka.Polecam.


15 zł
Siemianowice Śląskie
41-106
23 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Cukiernica kryształowa o średnicy 11 cm.

Cukiernica kryształowa o średnicy 11 cm.

- [3.6. 2026]
Sprzedam cukiernicę kryształową o średnicy 11 cm.i wysokości 7 cm.jak pokazuje zdjęcie ze zdobionym ładnym ręcznym szlifem w szkle.Może służyć na stół do użytku,jako dekoracja na meble.Stan bardzo dobry bez uszkodzeń.Wogóle nie była używana.Możliwa wysyłka.Polecam.


15 zł
Siemianowice Śląskie
41-106
27 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Popielniczka kryształowa o średnicy 14 cm.

Popielniczka kryształowa o średnicy 14 cm.

- [3.6. 2026]
Sprzedam popielniczkę kryształową o średnicy 14 cm jak pokazuje zdjęcie ze zdobionym ładnym szlifem ręcznym w szkle.Może służyć na stół do użytku,jako dekoracja na meble.Stan bardzo dobry bez uszkodzeń.Wogóle nie była używana.Możliwa wysyłka.Polecam.


20 zł
Siemianowice Śląskie
41-106
25 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Popielniczka kryształowa o srednicy 16 cm.

Popielniczka kryształowa o srednicy 16 cm.

- [3.6. 2026]
Sprzedam kryształową popielniczkę o średnicy 16 cm.jak pokazuje zdjęcie ze zdobionym szlifem w szkle.Może służyć na stół do użytku,jako dekoracja na meble.Stan bardzo dobry bez uszkodzeń.Wogóle nie była używana.Możliwa wysyłka.Polecam.


20 zł
Siemianowice Śląskie
41-106
20 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Portret O Pio

Portret O Pio

- [31.5. 2026]
Obraz mojego autorstwa malowany techniką własną, głównie ołówek, kredki ołówkowe, suche pastele, oprawiony w formacie A4


500 zł
Rybnik
44-210
26 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Niebieska kamizelka

Niebieska kamizelka

- [31.5. 2026]
Obraz, grafika mojego autorstwa malowany techniką własną, głównie ołówek i pastele suche, w formacie A4, oprawiony, przedstawiający scenę z przedwojennego Gdańska, o intrygującym tytule niebieska kamizelka, która nieznacznie wyróżnia się na rym biało czarnym obrazę. Zapraszam do zakupu tego obrazu, ...


2 000 zł
Rybnik
44-210
20 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Port nad Motławą w Gdańsku

Port nad Motławą w Gdańsku

- [31.5. 2026]
Obraz, grafika mojego autorstwa malowany techniką własną, głównie ołówek i pastele suche, w formacie A4, oprawiony, przedstawiający Port nad Motławą w Gdańsku. Zapraszam do zakupu tego obrazu, tak jak i innych moich prac.


2 400 zł
Rybnik
44-210
30 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Kubek oraz figurka - ceramika

Kubek oraz figurka - ceramika

- [31.5. 2026]
Dla kolekcjonera - ceramika: kubek z motywem autka (średnica około 6cm, wysokość około 10cm) oraz figurka dziewczynki z kotkiem (wysokość około 10cm); brak danych odnośnie przedmiotów; stan widoczny na zdjęciach


24 zł
Bytom
41-909
34 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Terapia małżeńska, dla par, związków | online | w gabinecie

Terapia małżeńska, dla par, związków | online | w gabinecie

- [30.5. 2026]
Terapia małżeńska | Psychoterapia związków | Terapia dla par | online | w gabinecie Gliwickie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej dla Par, Związków, Małżeństw "DIALOG" Adres gabinetów: 44-100 Gliwice, ulica Ignacego Daszyńskiego 27 lokal nr 4 (Śląsk) Rejestracja telefoniczna pod nume ...


250 zł
Gliwice
44-100
27 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Stara patera żelazna

Stara patera żelazna

- [29.5. 2026]
Stara patera żelazna o wymiarach 25cm na 11cm (wzór młoteczkowy, brzeg falisty), brak danych odnośnie producenta oraz daty wykonania; stan widoczny na zdjęciach.


19 zł
Bytom
41-909
19 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Obraz malowany na płótnie

Obraz malowany na płótnie

- [29.5. 2026]
mam do sprzedania obraz malowany farbami na płótnie przez J.Kitala z 97 z oryginalnym podpisem autora,wymiary ramy:108x89 i samego obrazu 101x81,stan idealny


2 900 zł
Bytom
41-923
21 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Patera PRL (szkło Ząbkowice)

Patera PRL (szkło Ząbkowice)

- [26.5. 2026]
Patera ze szkła prasowanego )ozdobny wzór - rozeta lub gwiazda); producent: Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice (lata 60/70); średnica około 20cm (stan widoczny na zdjęciu)


29 zł
Bytom
41-909
41 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Zn. Fi 5148 kas 2021

Zn. Fi 5148 kas 2021

- [26.5. 2026]
. Cena: 0,90zł. Różne walory z IIRP, PRL-u w tym zn. roczniki ** i kas. po uzgodn. w klaserach, FDC, Cp** i kas., kop.i kartki okol., pocztówki / b.dużo ** kolor. krajowych po uzgodn. w albumach lub same albumy - foto do poglądu inf. na życzenie oraz mix zn. zagranicznych z wymiany tanio mogę zaprop ...


W tekście
Gliwice
44-100
39 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Monety PRL 10 złoty

Monety PRL 10 złoty

- [25.5. 2026]
Cztery monety o nominale 10 złoty wydane w latach: 1984,1986,1987 (miedzionikiel, rant ząbkowany, średnica około 25mm); stan bardzo dobry.


20 zł
Bytom
41-909
32 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Monety RP 100 zł (gałązka)

Monety RP 100 zł (gałązka)

- [25.5. 2026]
Cztery monety o nominale 100 złotych wydane w 1990 roku (gałązka); rant gładki, miedzionikiel; średnica około 28mm (stan bardzo dobry)


19 zł
Bytom
41-909
34 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Monety Bolesław Prus

Monety Bolesław Prus

- [24.5. 2026]
Trzy monety o nominale 10 zł (Bolesław Prus 1847-1912); wydanie: 1981,1982,1984 (znak mennicy, miedzionikiel)


30 zł
Bytom
41-909
44 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj

Strona: 1 2 3 4 Następna




©2026 Bazoš - sprzedam, ogłoszenia
Pomoc, Pytania, Komentarze, Kontakt, Reklama, Regulamin, Polityka prywatności, RSS,

Ogłoszenia Pozostałe ogółem: 425, w ciągu 24 godzin: 7

Mapa kategorii, Popularne wyszukiwania
Kraje: Polska, Czechy, Słowacja, Austria